Firemní video, prezentace, spot nebo videoklip

Představte svou firmu, produkt nebo službu na internetu a využijte video, jako strategický prodejní kanál. Buďte blíž svým klientům. Funguje to skvěle!

Vybraná referenční videa

Firemní videoprezentace

Představte svou firmu širokému spektru lidí, kteří každý den vyhledávají na Youtube. Využijte video jako komunikační nástroj nejen se svými zákazníky, ale také se zaměstnanci. Ukažte světu sídlo firmy, pobočky, zázemí nebo vedoucí pracovníky. Pomohu vám vytvořit firemní videoprezentaci, ale poradím také s nastavením video strategie.

Reklamní spot / produktové video

Dejte vašim zákazníkům okamžité informace, které je přesvědčí pro nákup u vás. Ukažte jim video, které stručně a rychle vyjasní všechny jejich dotazy nebo pochybení. Nabídněte jim reklamní spot o vašich službách, produktové video nebo video recenzi a zapůsobte na ně!

Firemní večírky a významné události

Archivujte si pomocí videa všechny významné firemní události, jako jsou večírky, oslavy, výročí, školení, firemní den, zasedání, den otevřených dveří apod. I takové firemní video pak můžete využít k propagaci na internetu a postupnému budování video profilu.

Hudební videoklip / virální video

Natočím vám hudební videoklip nebo pomohu s tvorbou virálního videa podle vašich představ. Pomohu vám také s výběrem lokalit a scénářem. Klip doplním o animace a speciální efekty. Nabízím kompletní postrodukční zpracování videoklipu – střih, korekce barev, retušování, trackování, slowmotion aj. Pracuji s Adobe Premiere a After Effects CS6.

Jaká je cena za video?

Abych vám mohl sdělit předběžnou cenu za video, je nutné detailně probrat vaše představy. Tvorbu videa ovlivňuje celá řada faktorů. Například délka, požadovaná kvalita obrazu, počet kamer, nároky na produkci a postprodukci, typ videa, prostředí atd. Přibližné ceny za mou produkci: svatební video nebo videoklip do 5 minut od 15 tis. Kč, firemní prezentace nebo produktové video do 3 minut od 10 tis. Kč, video animace (logo) od 5 tis. Kč.