Grafický design – tvorba grafiky, logotypy, webdesign

Vymyslím vám grafiku, která bude osobitá, lehce zapamatovatelná a osloví. Navrhnu vám logo, webdesign, ale také jednotný vizuální styl firmy (Corporate design).

Logotyp a Corporate design

Animované logo

Responzivní webdesign

Fotografie a fotomontáže

Ilustrace a vektorová grafika

Tvorba originální grafiky pro váš web, produkt nebo službu

Logotyp a logo manuál, který vás bude navždy reprezentovat

Vytvořím vám logo, které se přizpůsobí kultuře vaší firmy a bude ji náležitě reprezentovat. Konečným výsledkem tvorby je jednoduché, čitelné a adaptabilní logo, které se dokonale hodí ke strategii grandingu vaší firmy. Součástí je také manuál určující pravidla pro práci s logem.

Corporate design, který sjednotí vizuální styl vaší firmy nebo značky

Navrhnu vám jednotný vizuální styl pro komunikaci a prezentaci vaší společnosti nebo značky. Výsledkem je ucelený dokument s propagačními materiály – polepy aut, vizitky, hlavičkové papíry, obálky, letáky, brožury, katalogy nebo webové stránky.

Responzivní webdesign, který se přizpůsobí jakékoliv obrazovce

Navrhnu vám design webu, který bude čistý, přehledný a optimalizovaný pro všechny zobrazovací zařízení – mobilní telefony, tablety i stolní počítače. Přijdu s nápadem, připravím skicu, wireframe, prototyp a nakonec vizuál, který si zamilujete. Získejte webdesign, který si vaše firma zaslouží.

Fotografie, které budou prodávat vaše produkty nebo služby

Skvělá fotka je jedním ze základních prodejních faktorů. Skvělá fotka prodává! Nafotím sídlo vaší firmy, ale i celý interiér, kanceláře, personál nebo produkty na váš e-shop. Fotky pak budete moct využít na webu nebo vašich propagačních materiálech.

Kolik stojí grafický design?

Ceny jsou při tvorbě grafiky u jednotlivých druhů prací velmi rozdílné. Zatímco tvorba loga stojí 3-20 tis. Kč, webdesign nebo corporate design 15-100 tis. Kč. V případě zájmu mi zašlete vaši představu a požadavky a vytvořím vám cenovou kalkulaci.