Tvorba webových stránek, prezentací, e-shopů, blogů a portálů

Vytvořím vám web, který bude fungovat přesně podle vašich očekávání. Čistý, přehledný a optimalizovaný pro vyhledávače i mobilní zařízení.

Osvědčené metody, které vytvářejí skutečné výsledky

1. KONCEPT

Ujasnění představ, požadavků a stanovení cílů.

2. ANALÝZA

Trh, konkurence, cílová skupina a klíčová slova.

3. ARCHITEKTURA

Organizace informací do jednotných logických celků.

4. OBSAH

Texty, fotografie, video prezentace, ceníky a další.

5. WEBDESIGN

Nápad, skica, wireframe, prototyp, vizuál.

6. KÓDOVÁNÍ

Příprava webových stránek pro internetové prostředí.

7. SPUŠTĚNÍ

Zprovoznění webhostingu, testování v ostrém provozu.

8. ROZVOJ

Příprava marketingové strategie – SEO, PPC aj.

Dám vám víc než jen webové stránky

Krásné webové stránky často nestačí. Pokud je totiž nikdo nenajde, budou vám sloužit pouze jako neviditelná vizitka. Já vám dám ale víc. Dám vám inteligentní design a výkonný marketingový nástroj, který bude generovat část zisku z vašeho podnikání. Využijte mé know-how v oblasti internetového marketingu a nenechte váš web umřít.

Koncepce, webové řešení a projektová dokumentace

Vytvořím vám malý, ale i rozsáhlý firemní web, osobní stránky, blog, diskuzní fórum, portál nebo internetový obchod s vlastní administrací. Pomohu vám s ujasněním koncepce webu a výběrem vhodného řešení včetně komplexní tvorby projektové dokumentace.

Odbornost, poradenství a strategický rozvoj webu

Budete-li mít s vaším webem nějaké další plány, budu vám kdykoliv v budoucnu plně k dispozici. Budu vám krýt záda. Poskytnu vám svou odbornost a poradím ve všech směrech internetového marketingu a strategického vývoje webu, jako je například marketingový plán, obsahová strategie, SEO, PPC, remarketing a další.

Zdarma redakční systém pro správu obsahu webu (CMS)

Potřebujete-li k vašemu webu dodat také redakční systém pro vlastní správu obsahu, dostanete komplexní řešení s velmi sofistikovanými funkcemi, které vám umožní upravit nebo změnit na webu téměř cokoliv včetně grafiky. Redakční systém dostanete k webu zdarma.

Kolik stojí nový web?

Přibližnou cenu vašich nových webových stránek vám sdělím až po osobní nebo telefonické konzultaci. Přesnou cenu pak po řádném zadání nebo projektové dokumentaci. Cenu ovlivňuje zejména rozsah projektu (počet stránek), typ webu (prezentace, e-shop, portál), technologické řešení (vlastní kód, open source, pronájem), optimalizace pro vyhledávače (SEO) a další faktory. Pojďme si sednout ke stolu. Napište mi ještě dnes.