Internetový marketing – PPC, SEO a on-line strategie

Navrhnu vám marketingovou strategii a připravím kompaktní plán pro internetový marketing. Nabídnu váš produkt nebo službu těm, kteří ji opravdu hledají.

On-line marketing založený na ověřených postupech

1. TRH

Segmentace – analýza trhu, průzkum cen, tržní potenciál.

2. KONKURENCE

Analýza konkurence z pohledu on-line marketingu.

3. CÍLOVÁ SKUPINA

Analýza cílové skupiny – věk, chování, zájmy, potřeby.

4. KLÍČOVÁ SLOVA

Analýza klíčových slov, longtail analýza, potenciál.

5. STRATEGIE

SEO, PPC, bannery, obsahová strategie, video marketing.

6. PLÁNOVÁNÍ

Příprava a načasování propagačních kanálů.

6. REALIZACE

Spuštění reklamních kampaní a pravidelná správa.

8. VYHODNOCOVÁNÍ

Měření, vyhovnocování a návratnost investic (ROI).

Můj on-line marketing generuje skutečné výsledky

"

S čím vám pomohu v internetovém marketingu?

SEO – optimalizace webu pro vyhledávače

Existují různé SEO strategie, ale všechny mají stejný cíl – zaujmout po zadání klíčového slova se svým webem co nejlepší pozici ve vyhledávačích. SEO projekty, které řídím já, mají ještě jeden cíl – zvýšit návštěvnost webu a jeho zisk. Nabízím zkušenosti od roku 2008.

PPC, remarketing a bannerové kampaně

Pomocí PPC kampaní dostanu váš web na přední pozice vyhledávačů téměř okamžitě. Reklamu zacílím tak, aby se zobrazovala těm, kteří váš produkt nebo službu opravdu hledají. Dokážu oslovit až 90 % uživatelů českého internetu a umístit reklamu na zhruba 1500 českých serverů.

Obsahová strategie a video marketing

Přibližte zákazníkům své služby nebo produkty. Nabídněte jim poutavý obsah (články, rady, návody, recenze, videa), díky kterému vyřešíte jejich problémy. Nejenže se zviditelníte na internetu, ale získáte si také jejich důvěru. Obsahový marketing navíc pozitivně ovlivní vaše SEO.

Sociální sítě – Facebook, Twitter, Instagram

Bez internetového marketingu na sociálních sítích přicházíte o značnou část vašich potenciálních klientů. Například na Facebooku je necelých 5 miliónů Čechů, na Instagramu 1,5 miliónu a YouTube navštěvuje měsíčně také přibližně 5 miliónů Čechů. A vy tam ještě nejste?

Zeptejte se mých klientů na internetový marketing

Kolik stojí on-line marketing?

Komplexní on-line marketing nemá pevně stanovený ceník. Postupuje zcela opačně – vy mně sdělíte, jaká je vaše představa o rozpočtu, a já vám na základě toho udělám nabídku. Některé služby jsou však samostatně nacenitelné, například SEO analýza, analýza klíčových slov, průzkum trhu, analýza konkurence, tvorba informační architektury webu, tvorba obsahu apod. Pojďme se sejít.